Bitorajac: ‘Koji kreten se veseli kad zabije svom bivšem klubu, to još nisam vidio?!’

Facebook/Rene Bitorajac

Hrvatski glumac Rene Bitorajac oglasio se na svom Facebook profilu nakon što je Dinamo u sučevom dodatku ispustio plasman u doigravanje za Ligu prvaka, kad su primili dva pogotka čime je AEK izjednačio na 2-2 i tako se plasirao u zadnje kolo kvalifikacija za elitno europsko klupsko natjecanje.

Objavu prenosimo u cijelosti.

“Pišu portali o neviđenoj drami u Ateni. Ja bi pisao o neviđenoj debilani.

Sudac diže sudačku nadoknadu od 5 minuta i umjesto da ju rascjepkaš s dva prekida sa zamjenama koje si već ionako trebao napravit jer je protivnik osvježio pola svoje ekipe ti ništa. Primaš gol, ali ni tada ne mijenjaš, a ima još 3 minute za igrat. Wtf?
Duboko sam uvjeren da bi i Čačić napravio zamjenu, ma barem kao alibi ako krene loše zadnjih par minuta.
Nisam se nikad igrao izbornika, ali ovo je izdaja. Ovo je bilo više od utakmice nama kaj iskreno navijamo za Dinamo, a dečki su već utakmicu dobili.
Ne kužim ni da igramo bez špice. Pa mora neko bit iza lažne devetke, koja momčad nema špicu!?
I još veće pitanje, koji kreten se veseli kad zabije svom bivšem klubu, to još nisam vidio?!

Da sjedim tu di sjedim na slici, došlo bi do tektonskih promjena. Jbg, ne sjedim pa se i dalje mogu samo nervirat kao i svaki drugi navijač. To mi nemre niko zabranit.
Pogotovo ovak vruće glave! A rado ću pročitat i vašu analizu”, napisao je Bitorajac u objavi.
Podsjetimo, sve do druge minute sučevog dodatka Dinamo je imao rezultat za nastavak puta prema Ligi prvaka, kad je uslijedio veliki preokret. Prvo je domaći kapetan Sergio Araujo smanjio na 2-1, što je utakmicu vodilo u produžetak. No u desetoj minuti dodatka za domaću je momčad dosuđen kazneni udarac. Livaković je obranio udarac Levija Garcije, ali je prvi na odbijenoj lopti bio Domagoj Vida i glavom ju poslao u mrežu za konačnih 2-2 i plasman AEK-a u doigravanje za Ligu prvaka.

Oglasili se iz Dinama

Nogometaši zagrebačkog Dinama ispustili su u sučevom dodatku plasman u doigravanje za Ligu prvaka, kad su primili dva pogotka čime je AEK izjednačio na 2-2 i tako se plasirao u zadnje kolo kvalifikacija za elitno europsko klupsko natjecanje.

Nakon drame u Ateni, iz GNK Dinamo oglasili su se na Instagramu gdje su zahvalili svima na podršci.

“Teško je pronaći prave riječi nakon ovakve utakmice…Nogomet je ponekad okrutan, ponekad uzme, ponekad vrati…

Hvala vam na nevjerojatnoj podršci koju smo zaista osjetili zadnjih nekoliko dana!

Nastavljamo dalje zajedno!”, navode u objavi na Instagramu.