VEČER PREOKRETA U KOPRIVNICI Slaven svladao Cibaliju

Vjeran Zganec-Rogulja/PIXSELL

Nogometaši Slaven Belupa slavili su u subotu u Koprivnici u drugom kolu HNL-a protiv Cibalije sa 3:2.

Domaćini su poveli već u trećoj minuti preko Ivanovskog. Ali, do kraja poluvremena Cibalija dolazi do preokreta. Prvo je izjednačio Vitaić u 21. minuti, a vodstvo Vinkovčanima donosi Faria u 37. minuti.

Novi preokret događa se u drugom poluvremenu. Ivanovski svojim drugim pogotkom u 73. minuti izjednačuje, a konačnih 3:2 za Slaven Belupo u samom finišu utakmice postavlja Barić.

Slaven je drugom pobjedom došao na drugo mjesto HNL-a, Cibalija je bez bodova i na osmom mjestu.

Svoj susret drugog kola u 21 sat počeli su Osijek i Inter. Jučer je Rijeka sa 4:1 pobijedila Istru. U nedjelju igraju Lokomotiva i Split, dok je derbi Hajduka i Dinama odgođen.