VIDEO FINALE LIGE PRVAKA: Real Madrid je prvak Europe

epa05334489 epa05334391 Atletico Madrid player Fernando Torres (L) in action with Real's Luka Modric during the UEFA Champions League Final between Real Madrid and Atletico Madrid at the Giuseppe Meazza stadium in Milan, Italy, 28 May 2016.  EPA/PETER POWELL

Drugi put u posljednje tri sezone u finalu Lige prvaka igrat će Real i Atletico Madrid.

Realu će ovo biti čak 14. finale, dok je Atletico do sada dva puta bio u finalu i oba puta je izgubio, od Bayerna (1974.) i Reala (2014.)

REAL MADRID – ATLETICO MADRID 1:1

REAL MADRID: Navas – Carvajal, Ramos, Pepe, Marcelo – Casemiro, Kroos, Modrić – Bale, Ronaldo, Benzema

ATLETICO MADRID: Oblak – Juanfran, Savić, Godin, Filipe Luis – Saul, Gabi, Augusto, Koke – Griezmann, Torres

Kraj produžetaka, sljede jedanaesterci

120′ –  Carrasco izlazi iz igre zbog ozljede

117′ – Koke izašao, Thomas ulazi u igru.

111′ – Slobodni udarac za Real na 30 metara, loš udarac Ronalda

108′ – Izlazi Felipe Luis, a ulazi Lucas

107′ – Na početku drugog produžetka Modrić se srušio na travnjaku i primio za mišić

105′ – Kraj prvog produžetka

100′ – Savić blokira udarac Balea s ruba kaznenog prostora.

94′ – Obrana Oblaka. Ronaldo je pucao glavom, lopta se od Filipea Luisa odbila ravno u ruke  vratara.

93′ – Danilo dobija žuti karton zbog rušenja Carrasca.

90′ – Produžeci!
90′ – Propala posljednja prilika u regularnom dijelu utakmice, Modrić je loše ubacio iz slobodnjaka.

90+1′ – 3 minute sudačke nadoknade

86′ – Još jedan promašaj Reala. Bale ne pogađa glavom

83′ – Torresov udarac otišao je pored vratnice

80′ – GOOOL! Nakon asistencije Juanfrana zabio je Carrasco za 1:1

76′ – Lucas Vazquez ulazi, izlazi Benzema.

72′ – Kroos izlazi, Isco ulazi

70′ – Prilika za Real. Udarac Benzeme, nakon proigravanja Modrića, zaustavlja Oblak.

67′ – Real je imao slobodan udarac no udarac Balea završio je u živom zidu

61′ –  Torres je zaradio žuti karton

58′ – Sjajan udarac Nigueza no on odlazi pored gola.

50′ – Carvajal izlazi, ulazi Danilo

48′ – Jedanaesterac za Atletico Madrid, Griezmann je pogodio prečku, Atletico nije uspio izjednačiti.

46′ – Započelo je drugo poluvrijeme. Izmjena kod Atletica, ušao je Carrasco umjesto Fernándeza.

45′ plus minuta nadoknade, kraj prvog poluvremena.

42′ – Prilika za Atletico, Griezmann je na rubu šesnaesterca, gađa lijevu stranu gola, lopta prolazi pored stative.

35′ – Griezmann puca, no preblago je to za Keylora Navasa

33′ – Real je imao priliku za kontru, Benzema je dobro probio Godina, no njegov ubačaj odbio je Oblak.

29′ – Atletico je pritisnuo, Koke je oštro centrirao na drugu stativu, ali lopta je prošla pored desne vratnice.

21′ – Pokušaj Atletica, Juanfran je opalio s dvadesetak metara, ali nije bila prijetnja za Keylora Navasa.

15′ – GOOOL! Real vodi 1:0, Gol je zabio Sergio Ramos.

6′Prilika Reala i obrana Oblaka. Slobodni udarac je s desne strane iskosa izveo Gareth Bale, lopta je išla oštro u sredinu gola. Casemiro ju je dirao na dva metra od gol-crte, a Oblak i obranio. Fantastično!

1′ – Počela je utakmica. Luka Modrić starta u prvoj postavi, Matea Kovačića nema ni na klupi.