Serie A: Hrvatski stoper ozlijedio se u pobjedi svoje Spezije

08.10.2020., Zagreb - Hrvatska i San Marino u kvalifikacijskog U21 utakmici za UEFA Europsko prvenstvo.

Josip Regovic/PIXSELL

Nogometaši Spezije u nedjelju u četvrtom su kolu talijanskog prvenstva na gostovanju kod Venezije slavili s 2:1.

Spezia je povela golom Bastonija u 14. minuti, na 1:1 poravnao je Ceccaroni u 59., a u posljednjoj minuti sudačke nadoknade Bourabia je udarcem s više od 20 metara osigurao tri boda za gostujući sastav.

Hrvatskog stopera Martina Erlića zbog ozljede zadnje lože lijeve noge trener Spezije morao je zamijeniti u 23. minuti.

Ranije u nedjelju Sampdoria je s uvjerljivih 3:0 (1:0) kao gost svladala Empoli. Dvostruki strijelac bio je Caputo (31, 52), a konačni rezultat postavio je Candreva (70).