Roland Garros: svi rezultati prvog dana

Pregled rezultata svih odigranih dvoboja prvog dana natjecanja u Roland Garrosu, na posljednjem ovogodišnjem teniskom Grand Slam turniru.

Roland Garros, tenisači - 1. kolo
Radu Albot (Mol) - Jordan Thompson (Aus) 6-2, 6-4, 6-1
Taylor Fritz (SAD/27) - Tomaš Machač (Češ) 7-5, 7-6 (2), 1-6, 2-6, 6-3
Norbert Gombos (Slk) - BORNA ĆORIĆ (HRV/24) 6-4, 3-6, 6-3, 6-4
Jurij Rodionov (Aut) - Jeremy Chardy (Fra) 3-6, 4-6, 7-6 (6), 6-4, 10-8
Diego Schwartzman (Arg/12) - Miomir Kecmanović (Srb) 6-0, 6-1, 6-3
Stan Wawrinka (Švi/16) - Andy Murray (VB) 6-1, 6-3, 6-2
Dominik Koepfer (Njem) - Antoine Hoang (Fra) 6-2, 3-6, 6-1, 6-1
Alexander Zverev (Njem/6) - Dennis Novak (Aut) 7-5, 6-2, 6-4
Juan Ignacio Londero (Arg) - Federico Delbonis (Arg) 6-4, 7-6 (1), 2-6, 1-6, 14-12 
Marco Cecchinato (Ita) - Alex De Minaur (Aus/25) 7-6 (9), 6-4, 6-0
Benoit Paire (Fra/23) - Soonwoo Kwon (J. Kor) 7-5, 6-4, 6-4
Federico Coria (Arg) - Jason Jung (Tjv) 7-5, 7-6 (6), 7-6 (3)
Benjamin Bonzi (Fra) - Emil Ruusuvuori (Fin) 6-2, 6-4, 4-6, 6-4
Jannik Sinner (Ita) - David Goffin (Bel/11) 7-5, 6-0, 6-3
Sebastian Korda (SAD) - Andreas Seppi (Ita) 6-2, 4-6, 6-3, 6-3
John Isner (SAD/21) - Elliot Benchetrit (Fra) 6-4, 6-1, 6-3
Kei Nishikori (Jap) - Daniel Evans (VB/32) 1-6, 6-1, 7-6 (3), 1-6, 6-4
Stefano Travaglia (Ita) - Pablo Andujar (Špa) 6-3, 6-4, 6-4

Tenisačice - 1. kolo
Simona Halep (Rum/1) - Sara Sorribes Tormo (Špa) 6-4, 6-0
Irina Camelia Begu (Rum) - Jill Teichmann 6-4, 4-6, 6-3
Daria Gavrilova (Aus) - Dajana Jastremska (Ukr/24) 6-4, 6-3
Eugenie Bouchard (Kan) - Ana Kalinskaja (Rus) 6-4, 6-4
Cori Gauff (SAD) - Johanna Konta (VB/9) 6-3, 6-3
Martina Trevisan (Ita) - Camila Giorgi (Ita) 7-5, 3-0, pred.
Kamila Rahimova (Rus) - Shelby Rogers (SAD) 6-2, 6-3
Maria Sakkari (Grč/20) - Ajla Tomljanović (Aus) 6-0, 7-5
Astra Sharma (Aus) - Ana Blinkova (Rus) 6-3, 2-6, 7-5
Jekaterina Aleksandrova (Rus/27) - Maddison Inglis (Aus) 6-3, 6-3
Caroline Garcia (Fra) - Anett Kontaveit (Est/17) 6-4, 3-6, 6-4
Aliaksandra Sasnovič (Bje) - Anna-Lena Friedsam (Njem) 6-2, 2-6, 6-3
Kaia Kanepi (Est) - Marie Bouzkova (Češ) 4-6, 6-4, 6-2
Elise Mertens (Bel/16) - Margarita Gasparjan (Rus) 6-2, 6-3
Victoria Azarenka (Bje/10) - Danka Kovinić (CG) 6-1, 6-2
Anna Karolina Schmiedlova (Slk) - Venus Williams (SAD) 6-4, 6-4
Nadia Podorska (Arg) - Greetje Minnen (Bel) 6-2, 6-1
Julia Putinceva (Kaz/23) - Kirsten Flipkens (Bel) 6-1, 6-2
Barbora Strycova (Češ/32) - Varvara Lepchenko (SAD) 7-5, 6-2
Barbora Krejčikova (Češ) - Nina Stojanović (Srb) 6-3, 7-5

Komentiraj