Real u finišu utakmice ‘slomio’ Valladolid

epa07139189 Real Madrid's winger Gareth Bale (2-R) heads the ball during the Spanish LaLiga match between Real Madrid and Real Valladolid at Santiago Bernabeu stadium in Madrid, Spain, 03 November 2018.  EPA/Fernando Villar

Nogometaši Real Madrida pobijedili su u subotu na svom terenu Real Valladolid sa 2:0.

Gosti su se dobro držali sve do 83. minute kada Madriđani dolaze u vodstvo autogolom Kike Olivasa. Pobjedu je u 88. minuti potvrdio Sergio Ramos.

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić odigrao je svih 90 minuta za domaćine, dok je kod Valladolida Duje Čop ušao u 85. minuti.

Real je na šestom mjestu sa 17 bodova iz 11 utakmica, a Valladolid je osmi sa bodom manje. Vodeća je Barcelona sa 21 bodom i utakmicom manje.