Real Madrid od poraza do pobjede u posljednjim minutama utakmice

epa09477136 Valencia's striker Gonçalo Guedes (L) vies for the ball with Real Madrid's midfielder Federico Valverde (C) during the Spanish LaLiga soccer match between Valencia CF and Real Madrid held at Mestalla stadium in Valencia, eastern Spain, 19 September 2021.  EPA/Kai Forsterling

EPA/Kai Forsterling

Nogometaši Reala pobijedili su u 5. kolu Primere u gostima Valenciju s 2-1, iako su do 86. minute gubili s 0-1.

Valencia je povela u 66. minuti golom Huga Dura i taj gol bi doveo momčad s Mestalle na vrh ljestvice. No, Kraljevski klub je u sjajnoj završnici došao do pobjede. Prvo je u 86. minuti izjednačio Vinicius Junior, a Brazilac je dvije minute kasnije asistirao Karimu Benzemi za trijumf.

Luka Modrić je igrao do 68. minute, a Real je bez poraza u 23 utakmice zaredom.

Na ljestvici vodi Real s 13 bodova, drugi je Atletico s 11, a treća Valencia s deset.

1. Real Madrid        5  4  1  0 15:7  13
2. Atletico Madrid    5  3  2  0  7:4  11
3. Valencia           5  3  1  1 10:4  10
4. Real Sociedad      5  3  1  1  6:4  10
5. Athletic Bilbao    5  2  3  0  4:1   9
6. Sevilla            4  2  2  0  5:1   8
7. Osasuna            5  2  2  1  6:6   8
8. Mallorca           5  2  2  1  3:3   8