PROCIJENITE SAMI Livaković skrivio kontroverzni kazneni udarac, suigrač bijesan: ‘Ne mogu to shvatiti’

Fenerbahce's Croatian goal keeper Dominik Livakovic reacts during the UEFA Europa Conference League quarter-final second leg football match between Fenerbahce (TUR) and Olympiakos (GRE) at the Fenerbahce Sukru Aracoglu Stadium,  in Istanbul on April 18, 2024.,Image: 865997368, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Ozan KOSE / AFP / Profimedia

Ozan KOSE / AFP / Profimedia

Ne stišavaju se reakcije na novu kontroverznu odluku vezanu uz Fenerbahče koji je jučer kiksao u 33. kolu turske Superlige odigravši 2:2 na gostovanju kod Sivasspora.

Fenerbahče je dvaput vodio golovima Freda (45+2) i Kahvecija (81), no domaći su spasili bod preko Koite (57) i Manaja (90+4-11m). Do izjednačujućeg gola domaći su stigli iz kontroverznog kaznenog udarca u sudačkoj nadoknadi kojeg je skrivio Dominik Livaković.

Vratar hrvatske nogometne reprezentacije branio je čitav susret za Fenerbahče te je bila to njegova još jedna dobra utakmica, sve do spornog kaznenog udarca.

SAMO BOD IZ SIVASA Fenerbahče dvaput vodio, Livaković u sudačkoj nadoknadi skrivio kontroverzni penal

Napadač domaćih Manaj je pucao prema vratima, promašio, a nakon toga je došlo do kontakta njega i Livakovića. Nakon više od pet minuta pregledavanja snimke ocijenjeno je kako je Livaković napravio prekršaj za kazneni udarac.

Cijelu situaciju možete pogledati OVDJE.

Tu situaciju prokomentirao je Irfan Can Kahveci, strijelac Fenerovog gola za 2:1 u 80. minuti.

“Vidio sam što se dogodilo. Lopta je već bila izašla izvan igre kad je došlo do kontakta. Ne mogu to shvatiti. Livaković nije išao na čovjeka. Bijesan sam”, rekao je Kahveci.

NAJBOLJI U PROŠLOJ GODINI Poznato tko su osvajači sportskih Oscara!