PRIMERA: Sevilla i Barcelona bez golova, Rakitić igrao do 89. minute

epa08496616 Sevilla's midfielder Joan Jorda (R) in action against FC Barcelona's striker Leo Messi (L) during the Spanish LaLiga match between Sevilla FC and FC Barcelona at Ramon Sanchez Pizjuan stadium, in Seville, Andalusia, Spain, 19 June 2020.  EPA/José Manuel Vidal

EPA/José Manuel Vidal

Nogometaši Seville i Barcelone sinoć su u utakmici 30. kola Primere odigrali bez golova. Barcelona je tako propustila povećati prednost nad drugoplasiranim Realom, koji sada ima tri boda manje i utakmicu manje.

Obje momčadi imale su svoje prilike za pogotke, ali tijekom cijele utakmice mreže su mirovale.

Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić krenuo je od prve minute protiv bivšeg kluba i zamijenjen je u 89. minuti kad je u igru ušao Ricard Puig.

U ranije odigranim utakmicama u petak Granada je kod kuće izgubila od Villarreala 1:0, dok su Mallorca i Leganes remizirali 1:1. Ante Budimir igrao je za Mallorcu 68 minuta te je zaradio žuti karton.