PREMIERLIGA: United i Wolverhampton remizirali, Pogba promašio penal za pobjedu

epa07781426 Wolverhampton Wanderers Ruben Neves (L) scores during the English Premier League soccer match between Wolverhampton Wanderers and Manchester United held at the Molineux in Wolverhampton, Britain, 19 August 2019.  EPA/PETER POWELL EDITORIAL USE ONLY. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 120 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications

EPA/PETER POWELL

Drugo kolo engleske Premierlige u ponedjeljak su zaključili Wolverhampton i Manchester United. Na stadionu Molineux u Wolberhamptonu momčadi su podijelili bodove – utakmica je završila 1:1.

U vodstvo je došao Manchesteru 27. minuti, kada je asistenciju Marcusa Rashforda u pogodak pretvorio Anthony Martial. Domaćini su izjednačili u 55. minuti preko Rubena Nevesa.

Momčad Ole Gunnara Solskjaera mogla je do sva tri boda u 68. minuti, ali udarac s bijele točke nije iskoristio Paul Pogba.

Nakon završenog drugog kola samo su dvije momčadi stopostotne – Liverpool i Arsenal.