PREMIERLIGA Chelsea bolji od Uniteda, Everton napokon upisao pobjedu

epa06310444 Chelsea Eden Hazard (R) vies for the ball against Manchester United Ander Herrera (R) during English Premier League game between Chelsea and Manchester United at Stamford Bridge stadium in London, Britain, 05 November 2017.  EPA/FACUNDO ARRIZABALAGA EDITORIAL USE ONLY. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 75 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications

Nogometaši Chelsea u nedjelju su nanijeli drugi ovosezonski poraz Manchester Unitedu u utakmici 11. kola engleske Premierlige. Jedini strijelac na utakmici bio je Alvaro Morata, koji je poentirao u 55. minuti na asistenciju Césara Azpilicuete.

U posljednjoj današnjoj utakmici Everton je na svom terenu upisao tek treću ovosezonsku pobjedu, i to protiv Watforda. Everton, u čijem sastavku niti danas nije bilo Nikole Vlašića, slavili su da 3:2.

Watford je u 46. minuti poveo preko Richarlisona, a Kabasele je povisio na 2:0 u 64. minuti. Ipak, Everton do kraja susreta preokreće rezultat za sva tri boda koja su ih ‘iščupala’ iz zone ispadanja. Golove su postigli Niasse u 67., Calvert-Lewin u 74. i Baines u prvoj minuti sudačke nadoknade, sa bijele točke. Waztfor je u posljednjim trenucima susreta mogao i do boda, ali Cleverly je promašio penal.