Premierliga: Aston Villa s 4:1 bolja od West Hama

Pixabay

U jedinom nedjeljnom ogledu devetog kola engleske Premier lige nogometaši Aston Ville su pred svojim navijačima bili uvjerljivi te su svladali West Ham 4-1.

U uvodnih sat vremena domaći junak bio je Brazilac Douglas Luiz koji je postigao dva pogotka, u 30. i 51. minuti iz jedanaesterca za 2-0. Gosti su smanjili u 56. nakon gola Bowena, ali je do kraja uslijedio novi domaći udar.

Watkins je u 74. minuti riješio utakmicu i povećao na 3-1, dok je konačnih 4-1 postavio Bailey pogotkom u 89. minuti.

Ovom pobjedom Aston Villa se popela za jedno mjesto na ljestvici te je trenutačno peta, dok je West Ham ostao deveti.

Na kraju ovog kola u ponedjeljak će igrati Tottenham – Fulham.

Premier liga, 9. kolo:

Aston Villa – West Ham 4-1 (Douglas Luiz 30, 51-11m, Watkins 74, Bailey 89 / Bowen 56)

Subota:

Liverpool – Everton 2-0 (Salah 75-11m, 90+7)

Bournemouth – Wolverhampton 1-2 (Solanke 17 / Cunha 47, Kalajdžić 88)

Brentford – Burnley 3-0 (Wissa 25, Mbeumo 62, Ghoddos 87)

Manchester City – Brighton 2-1 (Alvarez 7, Haaland 19 / Ansu Fati 73)

Newcastle – Crystal Palace 4-0 (Murphy 4, Gordon 44, Longstaff 45+2, Wilson 66)

Nottingham Forest – Luton 2-2 (Wood 48, 76 / Ognebe 83, Adebayo 90+2)

Chelsea – Arsenal 2-2 (Palmer 15-11m, Mudrik 48 / Rice 77, Trossard 84)

Sheffield United – Manchester United 1-2 (McBurnie 34-11m / McTominay 28, Dalot 77)