Novi triler Uniteda! Slavili u utakmici sa sedam golova za sedmo mjesto

Rasmus Hojlund Manchester United, ManU 11, Jubel nach seinem Tor zum 1:2, jubelnd, bejubelt, jubelt, jubeln, emotionen, Fussball, Uefa Champions League, Bayern München - Manchester United am 20.9.2023 in der Muenchner Allianz Arena. DFL REGULATIONS PROHIBIT ANY USE OF PHOTOGRAPHS AS IMAGE SEQUENCES AND/OR QUASI-VIDEO. *** Rasmus Hojlund Manchester United, 11 , cheering after his goal to 1 2, cheering, cheering, cheering, emotions, football, Uefa Champions League, Bayern Munich Manchester United on 20 9 2023 in Munich Allianz Arena DFL REGULATIONS PROHIBIT ANY USE OF PHOTOGRAPHS AS IMAGE SEQUENCES AND OR QUASI VIDEO Copyright: HMBxMedia/xHeikoxBecker

HMBxMedia xHeikoxBecker/GuliverImages

Nogometaši Manchester Uniteda pobijedili su u trileru na gostovanju Wolverhampton s 4-3 u 22. kolu engleske lige i popeli se na sedmo mjesto prvenstvene ljestvice s 35 bodova.

Crveni vragovi dominirali su u prvom poluvremenu u Molineuxu, postigavši ​​dva zgoditka. U petoj minuti s ruba šesnaesterca precizan je bio povratnik u momčad Marcus Rashford, a drugi pogodak za tim iz Manchestera postigao je Rasmus Hoejlund iz blizine u 22. minuti. U drugom dijelu United je imao nekoliko prilika za povećanje vodstva, ali ih je redom prosuo. Kazna je uslijedila u 68. minuti, kada je jedanaesterac uspješno realizirao Pablo Sarabia.

Samo sedam minuta kasnije Scott McTominay je uz malo sreće povisio vodstvo gostiju, no drami tu nije bio kraj. Prvo je u 85. minuti nakon konfuzije u šesnaestercu Max Kilman pogodio iz kuta, a Pedro Neto izjednačio je u petoj minuti sudačke nadoknade. No samo dvije minute kasnije 18-godišnji Kobbie Mainoo nakon briljantnog solo poteza pogađa za konačnih 4-3.

Nogometaši West Hama i Bournemoutha odigrali su večeras u Londonu neriješeno 1-1. Već u trećoj minuti Dominik Solanke postiže pogodak za Bournemouth i gosti s tom prednošću odlaze na poluvrijeme. James Ward-Prowse realizirao je penal u 61. minuti i postavio konačan rezultat.

West Ham je trenutno šesti na ljestvici sa 36 bodova, dok je Bournemouth 12. sa 26 bodova i utakmicom zaostatka.