NBA Slab učinak Hezonje u porazu New Yorka

epa07165933 New York Knicks forward Mario Hezonja (C) of Croatia goes for a loose ball against Oklahoma City Thunder players Patrick Patterson (L) and Nerlens Noel (R) in the first half of the NBA basketball game between the New York Knicks and the Oklahoma City Thunder at Chesapeake Energy Arena in Oklahoma City, Oklahoma, USA, 14 November 2018.  EPA/LARRY W. SMITH  SHUTTERSTOCK OUT

epa

Hrvatski košarkaš Mario Hezonja sinoćnju je utakmicu svojih New York Knicksa započeo u prvoj postavi, no u 17 minuta na terenu zabio je svega dva koša (šut iz igre 1/5) i upisao tri skoka, jednu asistenciju i jednu ukradenu loptu.

Od Knicksa su bolji bili Portland Trail Blazersi sa 118-114, a CJ McCollum je zabio 13 od svojih ukupno 31 koša u zadnjoj četvrtini za pobjedu. Damian Lillard je dodao 29 koševa za Trail Blazerse. Portland je nadoknadio zaostatak od deset koševa i u zadnjoj je četvrtini nadigrao Knickse sa 53-39. Tim Hardaway Jr. je bio najbolji strijelac New Yorka sa 32 koša.

Osim ove utakmice sinoć su u NBA odigrane još tri, a Toronto Raptorsi su sa 93-91 pobijedili Orlando Magic, dok je pobjednički koš na zvuk sirene za kraj zabio Danny Green. Kawhi Leonard je predvodio Toronto sa 18 ubačaja, Pascal Siakam je dodao 15 i devet skokova, a Serge Ibaka 14 koševa i također devet skokova. Fournier je bio najbolji u redovima Orlanda sa 27 koševa.

Brooklyn Nets su sa 104-92 bili bolji od Miami Heata kojem je ovo peti uzastopni poraz. D’Angelo Russell je zabio 20 koševa za Brooklyn, a Hassan Whiteside 21 za Miami i tome je pridodao 23 koša.

John Wall je ubacio 30 koševa, a Bradley Beal 27 za Washington Wizardse koji su sa 125-118 svladali gostujuće Los Angeles Clipperse. Washington je u prvom poluvremenu gubio čak 24 koša, a zaostatak na početku zadnjeg dijela utakmice iznosio je devet koševa.  Kod Clippersa najbolji je bio Tobias Harris koji je utakmicu završio sa 29 koševa i devet skokova.