LOŠE VIJESTI ZA DALIĆA ‘Vatreni’ stoper nakon samo 20 minuta izašao zbog ozljede

Cagliari je u nedjelju u utakmici 37. kola talijanskog prvenstva u gostima sa 2-0 svladao domaći Sassuolo, a ‘Vatreni’ stoper je počeo susret za domaću momčad, ali igrao je samo 20 minuta

Nakon prvog poluvremena bez pogodaka, gosti dolaze u vodstvo pogotkom Pratija u 71. minuti. Na 2-0 je povećao Lapadula udarcem s bijele točke u prvoj minuti sudačke nadoknade.

Hrvatski nogometaš Martin Erlić je igrao za Sassuolo do 20. minute kada je zamijenjen zbog ozljede. Težina ozljede još nije poznata.

Sassuolo je ispao iz Serie A. Do Europskog prvenstva u Njemačkoj ostalo je manje od mjesec dana…

Inače, Cagliari se zahvaljujući ovoj pobjedi pomaknuo na 14. mjesto i ima 36 bodova, dok je Sassuolo 19. s 29 bodova. Inter je već ranije osigurao naslov prvaka, ima 18 bodova više od drugoplasiranog Milana.

Inter i Lazio trenera Igor Tudora igraju od 18 sati, a ‘posticipo’ od 20.45 je na ‘Olimpicu’: Roma – Genoa.