Liga nacija u ženskom nogometu: Hrvatska izgubila od Finske

31.10.2023., stadion Subicevac, Sibenik - UEFA Liga nacija za zene, Skupina B2, 4. kolo, Hrvatska - Finska. Photo: Hrvoje Jelavic/PIXSELL

Hrvatska ženska nogometna reprezentacija u susretu je 4. kola skupine 2 Lige B Lige nacija pretrpjela treći poraz izgubivši u Šibeniku od Finske sa 0-2 (0-2).

Oba pogotka za Finsku je u samom otvaranju utakmice postigla Eveliina Summanen, prvoga u 4. minuti nakon velike pogreške vratarice Bačić, a drugoga glavom u 11. minuti.

U drugom dvoboju ove skupine igranom u utorak Slovačka je svladala Rumunjsku s 1-0, pa je Finska na vrhu skupine s maksimalnih 12 bodova, Slovačka je druga sa sedam, Hrvatska treća s tri, a Rumunjska posljednja s jednim bodom.

Hrvatska će do kraja natjecanja još ugostiti Slovačku te gostovati kod Rumunjske.