Kramarić strijelac protiv Bayer Leverkusena

15.11.2018., stadion Maksimir, Zagreb - UEFA Liga nacija, Liga A, skupina 4, 3. kolo, Hrvatska - Spanjolska. Andrej Kramaric postigao pogodak na pocetku 2. poluvremena. Photo: Igor Kralj/PIXSELL

Igor Kralj/PIXSELL

U 20. kolu Bundeslige Hoffenheim je na domaćem terenu nakon preokreta upisao pobjedu protiv Bayer Leverkusena rezultatom 2:1 (1:1).

Gosti su do vodstva došli u 11. minuti kada je pogodak postiga Diaby. Kramarić je mrežu gostiju zatresao 12 minuta kasnije kada je dobro ispratio dodavanje Kaderabeka poentiravši iz peterca. Bio je to njegov šesti gol u aktualnoj prvenstvenoj sezoni.

Pobjedu domaćinima je zgoditkom u 65. minuti donio Skov, a hrvatski reprezentativac, koji je odigrao čitav susret, je do konca utakmice zatresao i okvir gola.