Ivica Zubac 4 koša u porazu Clippersa od Pelicansa, utakmica života Jonasa Valanciunasa

New Orleans Pelicans center Jonas Valanciunas celebrates after scoring during the first half of an NBA basketball game against the Los Angeles Clippers Monday, Nov. 29, 2021, in Los Angeles. (AP Photo/Mark J. Terrill)

AP Photo/Mark J. Terrill

Litavac Jonas Valanciunas je odigrao utakmicu života i s 39 koševa (15/24, za tri 7/8) i 15 skokova odveo svoje New Orleans Pelicanse do pobjede 123-104 protiv LA Clippersa! To je već druga pobjeda Pelicansa nad Clippersima ovog mjeseca, a Valanciunas je 29 od ukupno 39 koševa ubacio već u prvom poluvremenu.

Pelicansi su dobili tri od zadnje četiri utakmice i u tom periodu udvostručili broj pobjeda nakon početnih 3-16, sve to bez svoje najveće zvijezde Ziona Williamsona.

Paul George je zabio 27 (10/20) za Clipperse koji su i dalje bez Kawhi Leonarda. Ivica Zubac je za 17 minuta upisao po 4 koša i skoka. Clippersi su na 11-10.