HT Prva liga: Zbog nestanka struje prekinuta utakmica Intera i Lokmotive u Zaprešiću

24.08.2019., Zapresic - SRC Zapresic, 6. kolo Hrvatski telekom Prve HNL: Inter Zapresic - Lokomotiva.Dolazak olujnog nevremena rezultirao nestankom struje

Josip Regovic/PIXSELL

Posljednja utakmica prvog dana programa šestog kola Hrvatski Telekom Prve lige između Intera i Lokomotive u Zaprešiću prekinuta je pri rezultatu 0-0. Razlog prekidu je prestanak rada refletkora zbog grmljavinskog nevremena koje je zahvatilo područje Zaprešića. Utakmica će se igrati sutra, a termin odigravanja utakmice još uvijek nije određen. Prvu veliku priliku na utakmici imao je Inter u 15. minuti. Tsonev je probio desnu stranu domaće obrane i ubacio na pet metara za Serderova, koji stiže do lopte, no Grbić je pravovremeno istrčao s crte i blokirao pokušaj ruskog nogometaša. U 24. domaći ponovno u odličnoj prilici za pogodak. Ubacio je Postonjski iz prekida, a pored zbunjenih braniča gostiju prvi je na lopti Mazalović koji u padu s tri metra pogađa vratnicu. Grmljavinsko nevrijeme koje je pogodilo Zaprešić u 39. minuti je uzrokovalo probleme s rasvjetom pa je zbog prekida u radu reflektora utakmica prekinuta. Nakon nešto više od pola sata bez ikakvih informacija o tome što se uopće događa i je li problem možda moguće otkloniti, objavom na Twitter kanalu odgodu je potvrdila Lokomotiva. Utakmica će se nastaviti sutra, termin još uvijek nije poznat. Ljestvica