HNL Rijeci bod iz Koprivnice, Interu tri iz Vinkovaca

Vinkovci, 23.09.2017 - Utakmica 10. kola Prve HNL Cibalia - Inter.
foto HINA/ ik

Hrvatski nogometni prvak Rijeka u susretu 10. kola nije uspio kao gost u Koprivnici svladati Slaven Belupo, susret je završio rezultatom 1-1 (0-0), dok je Inter iz Zaprešića kao gost u Vinkovcima nadigrao Cibaliju sa 2-1 (1-1).

Riječani su svoju terensku dominaciju u Koprivnici uspjeli materijalizirati preko Hebera (59), no domaći su do kraja susreta ipak stigli do boda kada se u gostujućem petercu odlično snašao Međimorec (78).

Druga Rijeka sada ima 22 boda, tri manje uz utakmicu više od vodećeg Dinama, dok je Slaven Belupo peti sa 12 bodova.

U Vinkovcima je Cibalia bila daleko bolji suparnik u prvom poluvremenu, ali je postigla samo jedan pogodak preko Štrkalja (21). Kazna za promašaje stigla je u posljednjoj minuti prvog dijela kada je Šarić (45) poravnao, a kapetan Intera je svojim drugim golom u 57. minuti, kada je ispravio vlastiti neiskorišteni 11-erac donio pobjedu svojoj momčadi.

Inter je ovom pobjedom preskočio Cibaliju na ljestvici, sada je šesti sa 11 bodova, je Cibalia osma s devet bodova.