Hajduk, Osijek i Rijeka ‘love’ treće pretkolo Konferencijske lige, evo gdje ih možete gledati

Milan Sabic/PIXSELL, Goran Kovacic/PIXSELL, Dubravka Petric/PIXSELL

Nogometaši Hajduka, Osijeka i Rijeke u četvrtak igraju uzvratne utakmice drugog pretkola Konferencijske lige.

Prvi će na teren splitski Hajduk, koji gostuje kod kazahstanskog Tobola. U prvoj su utakmici slavili s 2:0, a oba pogotka postigao je Marin Ljubičić.

Utakmica će se igrati od 17 sati po hrvatskom vremenu, a prijenos možete gledati na Arena Sport 1 kanalu ili na Hajduk Digital TV-u.

Od 20 sati na rasporedu je susret Rijeke i malteške Gzire na Rujevici. I riječka momčad ima prednost od 2:0 iz prve utakmice.

Prijenos je na Hrvatskoj nogometnoj televiziji, koja će drugo poluvrijeme kombinirati s prvim poluvremenom utakmice Osijeka i Pogona Szczecina iz Gradskog vrta. Utakmica Osijeka i Poljaka počinje od 21 sat.

Osijek i Pogon prvu su utakmicu završili beu pogodaka.