Dobar nastup Perišića u pobjedi Tottenhama nad Unitedom

epa10807729 Richarlison (C) of Tottenham in action against Mason Mount (R) and Aaron Wan-Bissaka of Manchester United in action during the English Premier League soccer matchh between Tottenham Hotspur and Manchester United, in London, Britain, 19 August 2023.  EPA/ANDY RAIN EDITORIAL USE ONLY. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 120 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications.

EPA/ANDY RAIN

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić igrao je od 70. minute za Tottenham Hotspur koji je u susretu 2. kola Premier lige na svom terenu svladao Manchester United sa 2-0 (0-0).

Strijelci su bili Sarr (49) i Davies (89). Tottenham sada ima četiri boda, dok je United ostao na tri.

Ranije u nedjelju su igrači Liverpoola ostvarili prvu ovosezonsku pobjedu svladavši na svom Anfieldu Bournemouth sa 3-1 (2-1). Gosti su poveli u otvaranju susreta preko Semenya (3), ali domaći su preokrenuli već do poluvremena golovima Diaza (27) i Salaha (36), da bi konačni rezultat postavio Diogo Jota (62). Liverpool ima četiri boda, a Bournemouth je ostao na jednom.

U preostala dva dvoboja gosti su upisali uvjerljive pobjede, Brentford je sa 3-0 svladao Fulham, a Brighton and Hove Albion je sa 4-1 nadigrao Wolverhampton Wanderers.