PAOK – DINAMO 5:1 Gotovo je! Potop ‘Modrih’ u Solunu!

Fans von PAOK Saloniki fotografiert beim Fußball Conference League Spiel Eintracht Frankfurt gegen den PAOK Saloniki am 30.11. .2023 in Frankfurt. DFL/DFB REGULATIONS PROHIBIT ANY USE OF PHOTOGRAPHS as IMAGE SEQUENCES and/or QUASI-VIDEO *** Fans of PAOK Saloniki photographed at the soccer Conference League match Eintracht Frankfurt against PAOK Saloniki on 30 11 2023 in Frankfurt DFL DFB REGULATIONS PROHIBIT ANY USE OF PHOTOGRAPHS as IMAGE SEQUENCES and or QUASI VIDEO,Image: 835690321, License: Rights-managed, Restrictions: Credit images as "Profimedia/ IMAGO", Model Release: no, Credit line: Hans-Jürgen Schmidt / imago sportfotodienst / Profimedia

Hans-Jürgen Schmidt / imago sportfotodienst / Profimedia

Nogometaši Dinama od 18:45 sati u Solunu igraju uzvratnu utakmicu osmine finala Konferencijske lige protiv PAOK-a. Utakmica započinje u 18:45, a hrvatski prvak ima dva gola prednosti nakon što je u Maksimiru prije tjedan dana slavio 2:0. Oba gola dao je Bruno Petković.

Glavni sudac bit će Nijemac Harm Osmers (39). Pomoćnici će mu biti Robert Kempter i Dominik Schaal, četvrti sudac bit će Robert Schröder, a u VAR sobi nalazit će se Sören Storks (VAR) i Benjamin Brand (AVAR).

Početne postave

PAOK: Kotarski, Vierinha, Kedziora, Koulierakis, Baba, Meite, Schwab, Živković, Konstantelias, Taison, Brandon.

Klupa: Klupa PAOK-a: Živković, Talichmanidis, Tsingaras, Murg, Jonny, Ozdoev, Samatta, Panagiotou, Despodov, Marcos Antonio, Tzimas.

Dinamo: Nevistić, Ristovski, Bernaeur, Theophile, Perković, Sučić, Mišić, Špikić, Baturina, Hoxha, Petković.

Klupa: Zagorac, Klarin, Ogiwara, Šutalo, Živković, Kulenović, Halilović, Kaneko, Vrbančić, Cvetko, Vidović.

Tijek susreta

90+6′ Gotova je utakmica u Solunu, PAOK ide u četvrtfinale

90′ Igrat će se još šest minuta sudačke nadoknade.

88′ Penal je izveo Živković i – zabio

87′ Penal za Grke. Mišić nije uspio uhvatiti Despodova i srušio ga je. Dobio je i žuti karton.

86′ Kotarski sjajno obranio udarac Mišića.

77′ Samata je ušao umjesto Brandona, Murg umjesto Konstanteliasa, a John umjesto Vieirinhe.

74′ Izašao je Špikić, ušao je Kaneko.

72′ PAOK ZABIO! Nakon kornera Koulierakis se najbolje snašao u gužvi, dekoncentracija u obrani Dinama i PAOK opet ima tri gola prednosti

67′ Taison je izašao, ušao je Kiril Despodov.

63′ Pucao je fantastično Sučić s 16 metara, ali Kotarski čupa ispod grede.

60′ Korner za Dinamo, Baturina u kratkoj kombinaciji s Mišićem, ali njegov ubačaj izbijaju Grci

60′ Koulierakis je dobio žuti karton

56′ Sučić je snažno pucao s ruba kaznenog prostora, ali otišlo je to iznad gola

53′ Špikić je sad bio u sjajnoj prigodi, ali njegov udarac nogom brani Kotarski

52′ Probudio se Dinamo na početku drugog poluvremena

49′ Hoxha je dao za Petkovića, koji vraća Hoxhi. On iz teške situacije pogađa za 3:1!

46′ Počelo je drugo poluvrijeme

45+3′ Završeno je prvo poluvrijeme u Solunu, PAOK ima velikih 3:0 protiv Dinama. Poluvrijeme za zaborav hrvatskog prvaka!

45′ Igrat će se još najmanje tri minute sudačke nadoknade u prvom poluvremenu

41′ Potpuni raspad Dinama! Taison je izvozao nekoliko Dinamovih igrača, ubacili su Grci u peterac, gdje je sam bio Brandon, koji glavom pogađa za velikih 3:0 PAOK-a

36′ Velika gužva pred golom PAOK-a, ali je nakon nekoliko nesigurnih intervencija Kotarski ipak uhvatio loptu.

33′ Dinamo je primio i drugi gol! Koulierakis je pucao izdaleka, lopta je nekoga zahvatila, promijenila smjer i prevarila Nevistića!

26′ POVEO JE PAOK! Korner za domaćine, otišlo je to u šesnaesterac, glavom su prenijeli na pet metara, gdje je sam Baba, koji glavom zabija za vodstvo

23′ Opet je Živković ubacio, opasni Koulierakis se pojavio oz drugog plana i tukao je glavom pokraj vratnice.

19′ Taison je ubacio u sredinu, Živković vara Mišića, ali njegov udarac odlazi iznad gola

17′ Hoxha je sad u dobroj prilici, ali pao je baš kako se spremao pucati

16′ Nevistić je boksao, nema opasnosti za Dinamo

15′ Taison je izveo slobodni udarac, glavom je pucao igrač PAOK-a, ali Nevistić sjajno brani. Korner za PAOK

13′ Novi korner za Dinamo. Izveo ga je Baturina, vratio Mišiću u pozadinu, koji ubacuje u šesnaesterac. Čiste Grci, kreću u protunapad. Baturina je zbog prekršaja zaradio žuti karton.

10′ Prvi udarac iz kuta za Dinamo, ali raščistili su to domaći.

9′ Prvi izlet Dinama, Ristovski je ostao sam na desnoj strani, ali je jako loše ubacio.

7′ Bernauer je opet bio u duelu s Brandonom koji pada, ali sve je bilo čisto.

3′ Bernauer je bio u duelu s jednim igračem PAOK-a koji je pao u 16 metara Dinama. Domaćin je tražio penal, ali sudac je odmahnuo rukom i pokazao da se igra dalje

1′ Počela je utakmica u Solunu!