Copa America: Hologram “oživio” Maradonu, Messi i Vargas za remi Argentine i Čilea

Copa America Brazil 2019 - Semi Final - Brazil v Argentina Soccer Football - Copa America Brazil 2019 - Semi Final - Brazil v Argentina - Mineirao Stadium, Belo Horizonte, Brazil - July 2, 2019   Argentina's Lionel Messi in action  REUTERS/Pilar Olivares PILAR OLIVARES

REUTERS/Pilar Olivares

U sinoć odigranim utakmicama Copa Americe Argentina i Čile u Skupini A odigrali su 1-1 a Paragvaj je sa 3-1 pobijedio Boliviju dok je Kolumbija u Skupini B pobijedila Ekvador 1-0.

Argentina je povela krasnim golom Lea Messija iz slobodnog udarca, a na konačnih 1-1 izjednačio je Eduardo Vargas. Izjednačenju je prethodio kazneni udarac koji je dosuđen nakon pregledavanja VAR-a, Emiliano Martinez je obranio penal Arturu Vidalu, a nakon pogotka Vargasa VAR je opet radio kako bi se provjerilo je li sve bilo čisto. Do kraja je ostalo 1-1.

Prije početka utakmice odana je počast Diegu Armandu Maradoni fantastičnim hologramom koji je podsjetio na njegovu karijeru s posebni naglaskom na 1986. godinu i Svjetsko prvenstvo koje je Argentina osvojila.

Kolumbija je pobijedila Ekvador golom igrača Boce Juniorsa Edwina Cardone u 42 minuti.

Bolivija je nakon prvih 45 minuta vodila protiv Paragvaja golom Erwina Saavedre, ali su u zadnjoj minuti prvog dijela ostali s igračem manje zbog isključenja napadača Jaume Cuellara, inače člana talijanskog SPAL-a. U drugom poluvremenu Kaku i Angel Romero sa dva pogotka su postavili konačnih 3-1.

OZNAKE: Copa America