City bolji od Evertona, Vlašić na klupi

epa06587642 Gabriel Jesus (L) of Manchester City celebrates with teammates scoring during the UEFA Champions League round of 16 second leg soccer match between Manchester City and Basel FC in Manchester, Britain, 07 March 2018.  EPA/Peter Powell

Nogometaši Manchester Cityja slavili su u posljednjoj subotnjoj utakmici 32. kola engleske Premierlige protiv Evertona sa 3:1.

Leroy Sané doveo je ‘Građane’ u vodstvo već u četvrtoj minuti, a povisio je Gabriel Jesus u 12. minuti. Strijelac trećeg pogotka za City bio je Raheem Sterling u 37. minuti. Jedini pogodak za Everton postigao je Yannick Bolaise u 63. minuti.

Mladi hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić ovaj je poraz svog Evertona odgledao s klupe za pričuve.