Bojan Bogdanović debitirao za novi klub, Knicksi kod kuće poraženi od Indiane

Feb 10, 2024; New York, New York, USA; New York Knicks forward Bojan Bogdanovic (44) posts up against Indiana Pacers forward Doug McDermott (20) during the second quarter at Madison Square Garden. Mandatory Credit: John Jones-USA TODAY Sports Photo: John Jones/REUTERS

John Jones/REUTERS

Bojan Bogdanović debitirao je u subotu navečer za New York (33-20) koji je kod kuće s 125-111 izgubio od Indiane (30-24). Myles Turner s 23 koša (9/9), osam skokova i četiri asistencije i Tyrese Haliburton s 22 koša (7/14), uključujući i važnu tricu s deset metara u zadnjoj sekundi treće četvrtine za 91-82, 12 asistencija i tri skoka odveli su na stranu Pacersa utakmicu koja je u prvom poluvremenu bila potpuno izjednačena a koja je na stranu Indiane otišla u zadnjih 12 minuta u kojima su gosti imali i velikih +22.

Bojan Bogdanović je za Knickse koji su igrali bez OG Anunobyja, Juliusa Randlea i Isaiaha Hartensteina utakmicu počeo s klupe no ipak je odigrao velike 33 minute u kojima je imao 11 koševa uz šut šut 1/4 za dva i 2/6 za tri, tri skoka i po jednu asistenciju i ukradenu loptu.

Najbolji kod Knicksa bio je Jalen Brunson s 39 koševa (14/25) i četiri asistencije, Alec Burks koji je u New York došao iz Detroita u paketu s hrvatskim igračem, zabio je 22 (7/14).