Bez ozlijeđenog Bogdanovića Jazz izgubio od Phoenixa, Chris Paul i Devin Booker dominirali

Phoenix Suns guard Chris Paul (3) looks to pass against the Utah Jazz during the first half of an NBA basketball game, Monday, Jan. 24, 2022, in Phoenix. (AP Photo/Matt York)

AP Photo/Matt York

Bojan Bogdanović, Donovan Mitchell, Rudi Gobert i Joe Ingles nisu igrali u porazu Utaha od Phoenixa 115-109 kojim su Sunsi došli do sedme uzastopne pobjede i omjera 37-9 čime su izjednačili najbolji omjer u povijesti franšize iz sezone 2006/07. Bogdanović je slomio prst lijeve ruke ali i tako oslabljeni Jazz je vodio 91-86 početkom zadnje četvrtine, međutim Chris Paul sa 27 koševa (10/17), 14 asistencija i 9 skokova te Devin Booker s 33 koša (14/35) i 7 skokova su povukli Sunse do pobjede.

Tricom Mikea Muscale u zadnjoj sekundi Oklahoma je smanjila pobjedu Chicaga na 111-110, međutim Bullsi zapravo nisu doveli svoju pobjedu u opasnost, minutu prije kraja bilo je 108-102 a Thunder je samo uspio ublažiti poraz. Nikola Vučević odličan s 26 koševa (10/18), 15 skokova i 3 blokade, Ayo Dosunmu 24 (10/14) i 8 asistencija, Zach LaVine 23 koševa (6/19) i po 7 skokova i asistencija. Shai Gilgeous-Alexander 31 koš (9/17) i 10 asistencija za Oklahomu.

Julius Randle je promašio tricu u zadnjoj sekundi pa je Cleveland pobijedio New York s 95-93. Kevin Love je zabio 20 (6/12) i uhvatio 11 skokova, Darius Garland 13 koševa (6/19) i 12 asistencija, Evan Mobley 15 koševa (6/12) i 12 skokova za Cavse, kod Knicksa RJ Barrett 24 koša (9/16).

New Orleans je s 117-113 bio bolji od Indiane, Devonte Graham je zabio 25 (8/14) i dao 6 asistencija a Jonas Valanciunas je ubacio 16 (6/11) i uhvatio 12 skokova za Pelicanse koji su bili bez Brandona Ingrama a za Indianu u izostanku Domantasa Sabonisa Caris LeVert 19 (8/21) i 8 asistencija.