Bez objašnjenja promijenjen termin polufinalnog kup okršaja Rijeke i Osijeka

31.05.2017., Varazdin - Nakon sto je osvojila prvi naslov prvaka, Rijeka je u finalu Kupa pobijedila Dinamo 3:1 i prvi put u povijesti osvojila dvostruku krunu. "Modri" su cetvrti put otkako je nezavisne drzave ostali bez Kupa i prvenstva. Photo: Vjeran Zganec-Rogulja/PIXSELL

Vjeran Zganec Rogulja

Bez ikakvog objašnjenja promijenjen je termin jednog od polufinala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa, pa ćemo tako drugog finalista saznati nakon 9. ožujka kada će Rijeka na Rujevici ugostiti Osijek (18:00).

U prethodno predviđenom i definiranom terminu (2. ožujka) Hajduk s početkom u 17:30 na Poljudu dočekuje Goricu.

O promjeni termina javnost je kratko, bez objašnjenja, obavijestila službena NK Rijeka, a promjena je evidentirana i na službenoj web stranici Hrvatskog nogometnog saveza.

Finale kupa na rasporedu je 26. svibnja na Poljudu, a branitelj naslova Dinamo ispao je u četvrtfinalu od Rijeke poslije 1-3 poraza.