Atalanta i Milan podijelili bodove u derbiju. Nastupili Pašalić i Rebić

epa10132801 Atalanta's Ruslan Malinovskyi scores the opening goal during the Italian Serie A soccer match Atalanta BC vs AC Milan at the Gewiss Stadium in Bergamo, Italy, 21 August 2022.  EPA/PAOLO MAGNI

EPA/PAOLO MAGNI

U derbiju 2. kola talijanskog nogometnog prvenstva Atalanta i prvak Milan su u Bergamu igrali 1-1 (1-0).

Domaće je u prednost doveo Malinovskij (29) nakon što se njegov udarac sa 20-ak metara odbio od bloka igrača Milana i prevario vratara Maignana, da bi na konačnih 1-1 poravnao Bennacer (68) lijepim udarcem sredinom nastavka.

Mario Pašalić igrao je za Atalantu do 73. minute, dok je Ante Rebić bio na terenu za Milan do 58. minute.

Oba sastava sada imaju po četiri boda, dva manje od vodećih Napolija i Intera.

Istovremeno su Bologna i Verona također igrale 1-1 (1-1). Domaći su poveli golom Arnautovića (21), a izjednačio je Henry (43). Za obje momčadi ovo je prvi bod u novoj sezoni.