New York u gostima pobijedio Golden State, Bogdanović ubacio četiri koša, Šarić ostao na klupi

New York Knicks forward Bojan Bogdanovic (44) passes the ball while being defended by Golden State Warriors forward Draymond Green (23) during the first half of an NBA basketball game in San Francisco, Monday, March 18, 2024. (AP Photo/Jeff Chiu)

AP Photo/Jeff Chiu

New York Knicksi su nastavili s dobrom formom, protiv Golden Statea su došli do četvrte uzastopne pobjede, treće u okviru turneje po zapadu pa je momčad u kojoj igra Bojan Bogdanović sada s omjerom 41-27 četvrta na istoku, s pobjedom više od petoplasiranog Orlanda i dvije manje od trećeplasiranog Clevelanda.

Jalen Brunson je i u San Franciscu predvodio Knickse, nakon 45 Portlandu i 42 Sacramentu, Warriorsima je zabio 34 (12/25) i još sedam puta asistirao te tako bio najzaslužniji za uvjerljivu 119-112 pobjedu New Yorka. Konačni rezultat možda nije toliko uvjerljiv, međutim New York je bio dominantan kroz cijelu utakmicu, na tri minute prije kraja bilo je 12 razlike, Warriorsi su do kraja tek nešto smanjili razliku.

Bojan Bogdanović je igrao nešto manje od 17 minuta i upisao četiri koša (2/4 za dva, 0/2 za tri) i po dva skoka i asistencije, dok na strani Warriorsa Dario Šarić opet uopće nije ulazio u igri. Stephen Curry je za Golden State zabio 27 (4/13 za tri)-