Inter slavio protiv Milana u milanskom derbiju

epa07110015 Inter Milan's Mauro Icardi (L) vies for the ball with AC Milan goalkeeper Gianluigi Donnarumma during the Italian Serie A soccer match between Inter Milan and AC Milan at Giuseppe Meazza stadium in Milan, Italy, 21 October 2018.  EPA/MATTEO BAZZI

U milanskom derbiju 9. kola Talijanske lige na San Siru su Inter je slavio protiv Milana s 1-0 pogotkom Icardija u 92. minuti.

U ne odveć kvalitetnom gradskom derbiju, na kojem gotovo da nije bilo šansi, najveće uzbuđenje dogodilo se u prvom dijelu kada je igrač Intera de Vrij pogodio vratnicu. I kada se očekivao kraj bez golova, u drugoj minuti sudačke nadoknade Candreva je pronašao Icardia, koji glavom pogađa mrežu.

Kod Intera su utakmicu započela čak trojica Hrvata – Šime Vrsaljko i Marcelo Brozović su odigrali cijelu utakmicu, a Ivan Perišić je igrao do 70. minute.

Vodi Juventus s 25 bodova, Napoli je drugi s 21, Inter treći s 19, a Milan 12. s 12 bodova.

OZNAKE: derbi, inter, milan