HEZONJA Igrač kola, igrač mjeseca! Ugovor s Realom ističe, Panathinaikos nudi 2.000.000 €

EPA/ANDREJ CUKIC

Hrvatski reprezentativac Mario Hezonja MVP je 31. kola Eurolige (*zajedno s Elijahom Bryantom iz Anadolu Efesa), pohvalio se njegov Real Madrid

Hezonja (29) je briljirao u četvrtak u Realovoj pobjedi 88:76 nad Partizanom u Beogradu. U 32 minute na parketu: 25 koševa uz 5 trica iz 6 pokušaja. Real Madrid je tim trijumfom došao do 25. pobjede i dominantno osigurao doigravanje u Euroligi.

“Naravno, Mario Hezonja je odigrao utakmicu u svom stilu. Šut sa sedam, osam, devet metara. Hezonja ti zabije tricu iz auta. On iz obrane pogodi za tri poena!”, govorio je nakon poraza očajni trener Beograđana, legendarni Željko Obradović.

EPA/Filip Singer

Hezonja uživa u sjajnoj sezoni Eurolige jer je i u prosincu bio proglašen igračem mjeseca u tom najvišem europskom natjecanju”, priopćili su iz Reala.

Hrvatu za tri mjeseca istječe ugovor, a apsolutno je nepoznato hoće li nastaviti igrati za europske prvake iz Madrida. Čovjek ove sezone u 30 utakmica Eurolige igrao prosječno 22.5 minute i zabija 13.6 koševa.