ČEKA NAS MAJSTORICA Torcida nakon drame slavila protiv Futsal Dinama, Olmissum prvi polufinalist

28.03.2024., Split - Druga utakmica cetvrtfinala SuperSport Hrvatske malonogometne lige, MNK Torcida - MNK Futsal Dinamo. Photo: Ivo Cagalj/PIXSELL

Olmissum je prvi polufinalisti doigravanja za prvaka 1. HMNL, a Futsal Dinamo i Torcida će igrati i 3. utakmicu, takozvanu majstoricu.

Matija Đulvat: „Na proslavu rođendana stiže nam Torcida, dvorana će biti puna“

Nakon što su u subotu slavili s čak 6:1 u Domu sportova, Futsal Dinamo je danas na Gripama poražen, bolja je bila MNK Torcida 3:2. Aktualnog prvaka je u vodstvo doveo Mateo Mužar u 13. minuti, a za domaćina su u drugom poluvremenu zabili Antonio Repić u 30. i Antonio Kovačević u 31. minuti. Na 2:2 je u 38. poravnao Kristijan Postružin, a taj je rezultat ostao sve do kraja produžetaka kada je u posljednjoj minuti Toni Legčević zabio za veliko slavlje domaćina koji će u Zagrebu u 3. utakmici pokušati izboriti polufinale.

Olmissum je, nakon 3:1 u prvoj utakmici, ovaj put slavio protiv MNK Novo vrijeme 2:0. Omišane je u vodstvo doveo Josip Juretić već u 3. minuti, a na 2:0 je povisio Jakov Hrstić u 32. minuti. Olmissum je tako postao prvi sudionik polufinala doigravanja za prvaka.

Cup tree provided by Sofascore

Svoju 2. utakmicu u četvrtfinalnoj seriji Futsal Pula i Crnica igrati će sutra. U prvoj utakmici, Futsal Pula je uvjerljivo slavila 4:0, a pobjednik te serije će u polufinalu će igrati protiv Futsal Dinama ili MNK Torcide. U drugom polufinalu Olmissum čeka boljeg iz serije Squarea i Osijeka.

VELIKO SAMOPOUZDANJE Za Ristovskog nema sumnje: ‘Respekt svima, ali naslov će se opet proslaviti u Maksimiru’