Zrinka Ljutić bez druge vožnje veleslaloma u Courchevelu

03.01.2021., Zagreb - Prva voznja zenskog slaloma Audi FIS Svjetskog skijaskog kupa Snow Queen Trophy. Zrinka Ljutic Photo: Luka Stanzl/PIXSELL

Luka Stanzl/PIXSELL

Američka skijašica Mikaela Shiffrin vodi nakon prve vožnje veleleslaloma za Svjetski kup u francuskom Courchevelu, dok je hrvatska predstavnica 17-godišnja Zrinka Ljutić završila na 38. mjestu i nije uspjela izboriti drugu vožnju.

Druga je bila Švicarka Michelle Gisin sa 74 stotinke zaostatka. Na trećem mjestu je Šveđanka Sara Hector, čiji zaostatak je veći od sekunde (+1.03).

Trećeplasirana u ukupnom poretku Slovakinja Petra Vlhova je šesta nakon prve vožnje (+1.39).

Sa startnim brojem 41. Zrinka Ljutić je utrku završila sa zaostatkom od 4 sekunde i 84 stotinke, zauzevši 38. mjesto.