ZAVRŠENO 24. KOLO PREMIERLIGE Everton slavio protiv Newcastlea, Watford i Chelsea bez golova

EPA/WILL OLIVER

U posljednje dvije utakmice 24. kola engleske Premierlige, Everon je u srijedu slavio protiv Newcastlea sa 3:0, dok su Chelsea i Watford odigrali bez golova.

Everton je na Goodison Parku pobijedio Newcastle s 3:0 golovima Aatona Lennona u 23., te Rossa Barkleya u 88. i 94. minuti (oba sa bijele točke). U četvrtoj minuti sudačke nadoknade Newcastle je ostao s desetoricom – Jamaal Lascellas dobio je dva žuta kartona u razmaku od dvije minute.

Watford je na svom terenu uzeo bod protiv aktualnih prvaka Engleske Chelseaja. Domaćini su Courtoisu zaprijetili 12 puta, tri su udarca otišla u okvir gola. Isti broj udaraca imao je i Chelsea, uz jedan više u okvir gola.

Nakon kompletiranog 24. kola vodeći je i dalje Leicester s 50 bodova, tri više od drugog Manchester Cityja. Everton je na 11. mjestu sa 32 boda, dok se Newcastle nalazi na 18. mjestu sa 21 bodom. Watford je deveti s 33 boda, a Chelsea ima 29 bodova, te se nalazi na 13. mjestu.