ZAKLJUČENO 20. KOLO HNL-A Pobjede Rijeke i Hajduka

Split: Hajduk i Lokomotiva u 20. kolu HT Prve lige 10.02.2019., stadion Poljud, Split - Hrvatski Telekom Prva liga, 20. kolo, HNK Hajduk - NK Lokomotiva. Photo: Miranda Cikotic/PIXSELL

Nedjeljnim pobjedama Rijeke i Hajduka završeno je 20. kolo HNL-a.

Rijeka je na gostovanju kod Intera u Zaprešiću slavila sa 3:0. Dva pogotka postigao je Jakov Puljić, a jednog Stjepan Lončar.

Hajduk je u Splitu, nakon višemjesečne kazne, igrao pred svojim navijačima, te upisao nova tri boda protiv Lokomotive. Ismajli je doveo Hajduk u vodstvo u 42. minuti. Izjednačio je Uzuni u 52. minuti, a pobjedu domaćinima donio je Caktaš u 63. minuti.

Dinamo je i dalje vodeća momčad prvenstva s 51 bodom. Slijede Osijek i Rijeka s 37 bodova, Lokomotiva s 34 i Gorica s 30 bodova. Na šestom je mjestu Hajduk s osvojenih 29 bodova.