WTA CINCINNATI Mirjana Lučić zaustavljena u prvom kolu

epa06063507 Mirjana Lucic-Baroni of Croatia returns to Carina Witthoeft of Germany in their first round match during the Wimbledon Championships at the All England Lawn Tennis Club, in London, Britain, 03 July 2017.  EPA/WILL OLIVER EDITORIAL USE ONLY/NO COMMERCIAL SALES

Hrvatska tenisačica Mirjana Lučić Baroni nastavila je seriju loših rezultata na WTA turniru u Cincinnatiju, gdje je u utorak upisala šesti uzastopni poraz. U prvom je koluizgubila od Španjolke Carle Suarez Navarro sa 3:6 i 5:7.

Bio je to treći Mirjanin dvoboj sa Suarez Navarro i njezin treći poraz. Španjolka je s dva ‘breaka’ lakoćom osvojila prvi set te još dvaput oduzela servis Lučić-Baroni za vodstvo 3:0 u drugom setu. Ipak, Lučić se vraća do 4:4, spašava meč loptu u desetom gemu, ali svoj servis ponovno gubi pri serviranju za tie-break.

Lučić je posljednju pobjedu ostvarila početkom svibnja na turniru u Rimu. Ovo je Mirjanin najduži gubitnički niz još od ljeta 2014. godine, kad je od pobjede u 1. kolu turnira u Strasbourgu do pobjede u 1. kolu kvalifikacija za US Opena izgubila osam mečeva zaredom.