Vodećem Atleticu kod Levantea samo bod

epa09009731 Atletico's defender Sime Vrsaljko heads the ball during their Spanish LaLiga Primera Division match Granada vs Atletico Madrid at Nuevo de los Carmenes stadium in Granada city, Andalusia region, southern Spain, 13 February 2021.  EPA/Miguel Angel Molina OBLAK

EPA/Miguel Angel Molina OBLAK

Vodeća momčad španjolske Primere, Atletico Madrid u srijedu se ‘popiknuo’ protiv Levantea, s kojima su odigrali 1:1. Riječ je o odgođenoj utakmici 2. kola španjolskog prvenstva.

Levante je poveo u 17. minuti pogotkom Bardhija, a izjednačio je Llorente u 37. minuti.

Hrvatski reprezentativac Šime Vrsaljko bio je u početnoj postavi Atletica, a na poluvremenu ga je zamijenio Kondogbia. Posljednjih pola sata utakmice za Atletico je odigrao i Portugalac Joao Felix, koji se vratio nakon preboljenog Covida-19.