VINKOVCI Hajduk slavi protiv Cibalije

09.01.2017., Split - Trening Hajduka na stadionu Poljud.
Hajduk je u trećem kolu HNL-a s 2:1 slavio u Vinkovcima protiv Cibalije.
Hajdukov trener Joan Carrillo odlučio je odmoriti Tudora, Memollu, Borju, Savvasa, Futacsa i Ercega za okršaj s Brondbyjem u Europskoj ligi. Hajduk vodi golom Saida.
CIBALIA – HAJDUK   2:1

UŽIVO:

90` Kraj. Hajduk je stigao do druge pobjede u ovoj sezoni.
88` Veliki pritisak domaćih koji jure po izjednačenje.

82` GOOOL! Domaći smanjuju, Vitaić je zabio! Tukao je s više od 30 metara. Stipica je morao bolje reagirati.
80` Jandrek mijenja Vlašića.

76` GOOOL! Vlašić za 0:2! Said je pobjegao obrani, izašao na Brkića koji mu je skinuo zicer, a Vlašić je pogodio iz odbijanca. Situacija je sumnjiva, usporena snimka pokazala je da je riječ o zaleđu.
69`Nakon kornera je Štrkalj ostao nečuvan i pucao je glavom, a Hajdukov vratar izbio u novi korner.
60` Još jednom Plum, ovaj put iz slobodnjaka šalje loptu preko gola.

56` GOOOL! Hajduk vodi! Said je zabio! Vlašić je proigrao Saida kroz zadnju liniju domaćih, a on plasirao loptu pored Brkića.
50` Stipica brani udarac Pluma iz daljine.
46` Počelo je drugo poluvrijeme. Said mijenja Ohandzu.
45` Kraj prvog dijela.
44` Cibalia svoj gol čuva bez ikakvih problema.
40` Fomitschow je pokušao proigrati Ohandzu, loptu je uhvatio vratar domaćih.
35` Jaka kiša je otežala igru i učinila utakmicu nezanimljivom u ovim trenucima.
28` Dvije sumnjive situacije u kaznenim prostorima, po jedna na obje strane, ali Ohandza i Pervan padovima nisu izborili jedanaesterce.
12` Vlašić je prošao Zgrablića, ali lijevom nogom s 15 metara nije pogodio gol.
6` Štrkalj je neometan pucao glavom, a lopta otišla pored gola.
3` Galić je povukao napad, proigrao Štrkalja koji je izborio korner. Nakon ubačaja iz kuta Zgrablić je tukao pored desne vratnice.
1` Počela je utakmica.

Sastavi:

Cibalia: Brkić, Zgrablić, Karamarko, Tomašević, Muženjak, Štrkalj, Plum, Pervan, Čuljak, Galić, Dabro
Hajduk: Stipica; Juranović, Nižić, Carbonieri, Fomitschow; Hamza, Radošević, Kožulj; Šehić, Vlašić, Ohandza