EPA/YOAN VALAT

Nogometaši PSG-a nastavljaju s odličnim partijama. U subotu su u 19. kolu Ligue 1 svladali Caen sa 3:0 sa dva pogotka Angela di Marije, a jednog je dodao Zlatan Ibrahimović.

Di Maria je načeo domaćine u 16. minuti lijepim udarcem sa 15-ak metara. Potom je Ibrahimović propustio fantastičnu priliku – njegov je udarac prvo obranio Remy Vercoutre, drugi završio je na gredi, a na novu odbijenu loptu Šveđanin je pokušao škaricama, ali Vercoutre je i to obranio. Ipak, Ibra je pogodio u 36. minuti fantastičnim udarcem iz daljine.

Svoj šesti pogodak sezone di Maria je postigao u 50. minuti. Do kraja susreta Caen je mogao barem smanjiti zaostatak, ali Kevin Trapp je u 85. minuti obranio jedanaesterac Delortu.

PSG ‘ganja’ svoj četvrti uzastopni naslov prvaka Francuske, i dalje su neporaženi, a pred prvim pratiteljem Monacom je 20 bodova.