Nakon što je u petak nova sezona Premierlige otvorena golijadom Arsenala i Leicestera u kojoj smo vidjeli sedam golova, istim tempom nastavili su u prvoj subotnjoj utakmici Watford i Liverpool. Miguel Britos zabio je u 93. minuti za izjednačenje (3:3) u uzbudljivoj utakmici na Vicarage Roadu.

Liverpool je u novu sezonu istrčao bez Philippea Coutinha, zbog ozljede leđa, a ‘u minus’ su došli već u osmoj minuti kada je za Watford zabio Okaka. Izjednačio je Sadio Mane u 29. minuti, ali samo tri minute kasnije Doucoure donosi novo vodstvo Watfordu.

Roberto Firmino izjedčio je u 55. minuti iz penala, a preokret za Liverpool donio je Salah u 57. minuti. Ipak, Watford stiže do boda u trećoj minuti sudačke nadoknade preko Britosa.

Bilaje ovo jubilarna stota natjecateljska utakmica za Jürgena Kloppa na klupi Liverpoola, a njegovi su nogometaši propustili nekoliko izglednih prilika prije konačnog izjednačenja Watforad. U sjajnim su se prilikama našli Moreno, Matip i Lovren, ali vratar Heurelho Gomes upisao je niz odličnih obrana.