Marko Prpic/PIXSELL

Nogometaši Dinama u nedjelju su u utakmici 20. kola Prve HNL slavili u Gradskom vrtu protiv Osijeka sa 1:0. Jedini pogodak na utakmici postigao je Marko Pjaca u 41. minuti. Njegov će pogodak vjerojatno ući u konkurenciju za najbolji gol sezone – rvatski je reprezentativac prevario trojicu Osječana i zakucao loptu pod gredu s desetak metara.

Ipak, oko 2500 ljudi cijelo je drugo poluvrijeme od suca Zebeca zvižducima tražilo prekid utakmice. Naime, na Osijek se spustila gusta magla koja je nogometašima i gledateljima radila velike probleme. Utakmica se odigrala do kraja.

Dinamo je ostao prvi sa 42 boda. Druga Rijeka svoju utakmicu igra protiv Slaven Belupa u ovim trenucima. Pobjedom bi se izjednačila s Dinamom. Na trećem je mjestu Hajduk s 36 bodova. Osijek je današnjim porazom ostao deveti sa 18 osvojenih bodova iz 20 utakmica.