epa06380300 Orlando Magic guard Mario Hezonja (C) of Croatia shoots against Atlanta Hawks forward Ersan Ilyasova (L) of Turkey and Hawks guard Kent Bazemore (R) during the first half of the NBA basketball game between the Orlando Magic and the Atlanta Hawks at Philips Arena in Atlanta, Georgia, USA, 09 December 2017.  EPA/ERIK S. LESSER

Mario Hezonja je odigrao sjajnu utakmicu za svoj Orlando od kojeg su Detroit Pistonsi bili bolji sa 114-110.

Hezonja je bio najbolji strijelac svoje momčadi, odigrao je 31 minutu, a zabio je 28 koševa od čega čak osam trica (šut trice 8/12, šut iz igre 10/18), ugrabio šest skokova te upisao dvije asistencije i tri ukradene lopte. Nikola Vučević je dodao 24 koša, 14 skokova i sedam asistencija.

Najbolji kod Pistonsa bio je Reggie Bullock sa 20 koševa, a Tobias Harris, Reggie Jackson i Anthony Tolliver su svaki ubacili po 17 koševa.

Pistonsi su vodili 60-43 na poluvremenu, a u trećoj četvrtini zabijaju šest trica i ukupno 6 koševa. Na početku zadnje četvrtine, zaostatak Orlanda iznosi 18 koševa, a onda Magic radi veliku seriju i dolazi na 105-100, no Hezonja promašuje šut za Magic.

Indiana Pacers Bojana Bogdanovića su sa 140-131 pobijedili Brooklyn Netse na njihovom terenu, a do pobjede ih je predvodio Victor Oladipo sa 26 pogodaka.

Allen Crabbe je bio najbolji kod Netsa, on je utakmicu završio sa 17 koševa, dok su Quincy Acy, Joe Harris i Caris LeVert zabili svaki po 14.

Bogdanović je u 28 minuta zabio devet koševa (šut iz igre 4/8, trice 1/4), dodavši tome pet skokova i dvije asistencije.

Domantas Sabonis je ubacio 17 kopeva za Pacerse uz osam skokova, a Myles Turner 16  koševa i šest skokova.

Cleveland Cavaliers su sa 106-99 bili bolji od Washington Wizardsa, što im je 18. pobjeda u 19 utakmica, a LeBron James je upisao četvrti triple-double u zadnjih pet utakmica.

Utakmicu je završio sa 20 pogodaka, 15 asistencija i 12 skokova. Kevin Love je dodao 25 koševa i devet skokova za Cavse. Ante Žižić nije ulazio u igru za Cleveland.

Bradley Beal je predvodio Washington sa 27 pogodaka, a John Wall je dodao 15 uz 10 skokova i šest asistencija.