Bojan Bogdanović je sinoć sa 19 koševa pomogao Brooklyn Netsima da sa 110-105 slave protiv Houston Rocketsa, dok je Mario Hezonja pobjedi Orlando Magica od 95-74 nad Denver Nuggestima pridonio sa samo 2 koša.

Brooklyn Netsi su konačno uspjeli pobijediti dva puta u sezoni Houston Rockets. Najučinkovitiji je kod Brooklyna bio 24 koša, Joe Johnson 22, a Bogdanović je u 38:03 minute provedene na terenu zabio 19 koševa, upisao 4 skoka, jednu asistenciju i dvije ukradene lopte.  Brooklyn je sinoć kao momčad imao najveći broj asistencija ove sezone (27) i sjajan postotak šuta iz igre  (55.6). Thaddeus Young je utakmicu završio sa 20 koševa uz 12 skokova za Netse. U redovima Houstona najbolji je bio Marcus Thornton sa 32 postignuta pogotka. Corey Brewer je ubacio 22 koša, dok James Harden nije bio raspoložen sa samo 10 pogodaka kojima je dodao devet asistencija.

Orlando Magic je u Denveru slavio protiv Nuggetsa sa 85-74, a do pobjede ih je odvela trica Evana Fourniera pred kraj utakmice i Nikola Vučević s učinkom od 18 koševa, 13 skokova. Hezonja je u 10:24 minuta uz dva koša upisao još i tri skoka.

Will Barton je predvodio Nuggetse, koji su imali šut iz igre 33,7 posto,  sa 23 koša.

Golden State Warriorsi nastavljaju pobjeđivati, sada su u 23 utakmice ostali neoraženi, a sinoć su sa 131-123 bili bolji od Indiana Pacersa. Klay Thompson je bio sinoć najbolji među Warriorsima sa 39 koša, a Stephen Curry je skoro upisao triple-double sa 29 koševa, 10 asistencija i sedam skokova.  Golden State sada ima 27 pobjeda u nizu od prošlog proljeća i izjednačili su se sa Miami Heatom iz sezone 2012./13. na drugom mjestu u NBA povijesti. Lakersi iz sezone 1971./72. drže rekord s najduljim nizom od 33 pobjede.Paul George je bio najbolji u redovima Pacersa sa 33 koša, osam skokova i šest asistencija, dok je C.J. Miles ddodao 24 koša.

Cleveland Cavaliersi su na krilima LeBrona Jamesa pobijedili Portland Trail Blazerse sa 105-100 i prekinuli niz od tri poraza. James je zabio 33 koša uz 10 skokova i Cleveland je nadoknadio razliku od 18 koševa iz prvog poluvremena.

Kevin Love je dodao 18 koševa. Najbolji strijelac Portlanda bio je Damian Lillard sa također 33 pogotka, a C.J. McCollum je ubacio 24 koša.

Oklahoma City Thunder je sa 125-88 bila bolja od Memphis Grizzliesa, a Kevin Durant je za pobjedu ubacio 32 koša i ugrabio deset skokova uz šest asistencija. Russell Westbrook je ubacio 13 koševa uz 16 asistencija i Thunder je stvorio prednost od 35 koševa u prve tri četvrtine. Serge Ibaka je zabio 17 koševa za Oklahoma City, D.J. Augustin 13, a Dion Waiters 12. Mario Chalmers je predvodio Memphis sa 19 koševa.

DeMarcus Cousins i Rudy Gay su zabili svaki po 23 koša i Sacramento Kings su pobijedili Utah Jazz sa 114-106. Alec Burks i Gordon Hayward su obojica zabili po 18 koševa za Utah.