Nogometaši Monaca i Lyona u prvom su susretu 10. kola francuske Ligue 1 odigrali 1:1, a svoj prvijenac u francuskoj ligi postigao je Mario Pašalić. Podjelom bodova Layon je došao na peto mjesto, dok je Monaco deseti.

Pašalić je sjajno pogodio glavom na dodavanje Lemara i velike pogreške vratara Lyona Anthonyja u 39. minuti. Monaco je ostao s igračem manje, nakon što je u 66. minuti Wallace dobio crveni karton, a konačan rezultat postavlja Rafael u 84. minuti na dodavanje Ghezzala.

Danijel Subašić branio je cijelu utakmicu za Monaco i skupio pet obrana. Pašalić je također odradio cijelu utakmicu, zapucavši tri puta prema vratima Lyona, od čega dva u okvir.

Deseto kolo francuske Ligue 1 nastavlja se u subotu i nedjelju.