epa05770333 Chelsea's Marcos Alonso celebrates after scoring against Arsenal during their English Premier League soccer match at Stamford Bridge, London, Britain, 4 February 2017.  EPA/WILL OLIVER EDITORIAL USE ONLY. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 75 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications.

Nogometaši Chelseaja slavili su u subotu protiv Arsenala sa 3:1 na Stamford Bridgeu.

‘Bluesi’ su poveli u 13. minuti preko Marcosa Alonsa. Na 2:0 povisio je Eden Hazard pogotkom koji će sigurno ući u rubriku najljepših golova godine. Konačni rezultat postavio je Cesc Fabregas u 85. minuti, samo minutu nakon što je ušao u igru umjesto Hazarda.

Jedini gol za ‘Topnike’ postigao je Olivier Giroud u prvoj minuti sudačke nadoknade.

Chelsea sa utakmicom više ima 59 bodova, 12 više drugog Tottenhama, i trećeg Arsenala.