EPA/MATTEO BAZZI

U posljednjoj utakmici 14. kola talijanske Serie A nogometaši Inters slavili su kod kuće protiv Fiorentine sa 4:2. Hrvatski reprezentativci Marcelo Brozović i Nikola Kalinić upisali su se u strijelce, a jednu asistenciju imao je Milan Badelj.

Inter je u vodstvo došao već u trećoj minuti preko Brozovića. Na 2:0 povisio je Candreva u devetoj minuti, a Icardi je zabio u 19. za 3:0. Nikola Kalinić smanjio je u 37. minuti na asistenciju badelja. U prvoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena Gonzalo Rodriguez dobio je crveni karton, te je Inter do kraja utakmice igrao s igračem više.

Ipak, do prvog gola u nastavku dolazi Fiorentina – Josip Iličić pogodio je u 62. minuti na dodavanje Valera. Konačnih 4:2 postavio je Icardi svojim drugim pogotkom u prvoj minuti nadoknade.

Cijelu utakmicu za Inter odigrao je hrvatski reprezantativac Ivan Perišić, a u redovima Fiorentine nastupio je i Hrvoje Milić, koji je zamijenjen na poluvremenu.

Inter je na osmom mjestu Serie A sa 21 bodom, jednim više od Fiorentine na 20. mjestu.