EPA/DANIEL DAL ZENNARO

Četiri minute – toliko je bilo potrebno švedskom napadaču Zlatanu Ibrahimoviću da zabije pogodak u svom debiju za Manchester United. Ibrahimović je zabio ‘biciklom’ protiv Galatasarayja u prijateljskoj utakmici koja je završila 5:2.

Ibrahimović je dočekao ubačaj Antonija Valencije i na svoj način ‘počeo pisati povijest’ u Unitedu. Do kraja poluvremena turska je momčad preokrenula rezultat pogocima Sinana Gumusa i Brume.

Ipak, ‘šarena’ momčad Uniteda u drugom je poluvremenu zabila četiri gola – dva je postigao Rooney, a po jedan Fellaini i Mata. Mourinho je iskoristio 22 igrača u večerašnjoj utakmici, pokušavajući pronaći idealnu udarnu postavu za utakmicu Community Shielda sljedeće nedjelje protiv Leicestera na Wembleyju.