Vratar Den Haaga postigao je fantastičan pogodak u posljednjoj minuti prvenstvene utakmice protiv aktualnog nizozemskog prvaka PSV-a za veliki bod njegove momčadi.

Martin Hansen dotrčao je u kazneni prostor PSV-a u 95. minuti pri rezultatu 2:1 za prvake. Nakon slobodnog udarca sa oko 25 metara, Hansen je loptu u gol poslao – petom. Iako je sezone tek startala, vjerujemo kako već imamo kandidata za najbolji pogodak.

PSV je došao u prednost u 23. minuti preko Mahera, samo dvije minute kasnije izjednačava Alberg iz penala. De Jong je bio precizan u 62. minuti za novo vodstvo prvaka, sve do nevjerojatnog poteza Hansena.