EPA/UWE ANSPRACH

U subotu je odigrano pet utakmica njemačke Bundeslige. Hoffenheim je pogotkom Andreja Kramarića slavio protiv Wolfsburga, a Niko Kovač debitirao je na klupi Entrachta porazom od Borussije Mönchengladbach.

Borussia Mönchengladbach protiv Eintrachta je slavila s 3:0, a pogotke su podtigli Stindl (36′), Raffael (53′) i Dahoud (79′).

EPA/BERND THISSEN

Köln je s 2:0 bio bolji od Hannovera. Leonardo Bittencourt postigao je oba pogotka, u 43. i 61. minuti susreta.

Andrej Kramarić donio je važna tri boda Hoffenheimu protiv Wolfsburga. Pogodio je hrvatski napadač već u trećoj minuti, na asistenciju Kevina Vollanda, koji u 57. minuti nije uspio iskoristiti jedanaesterac za osjetnije vodstvo.

Ingolstadt i Stuttgart odigrali su 3:3. Za Ingolstadt su pogodili Hartmann (4′), Leckie (56′) i Lezcano (61′), dok su strijelci za Stuttgart bili Kostić (9′), Rupp (79′) i Didavi (84′-p).

I Darmstadt i Ausburg podijelili su danas bodove, utakmica u Darmstadtu završila je 2:2. U prvom su poluvremenu domaćini poveli sa 2:0 – pogodili su Mario Vrančić u 12. i Sandro Wagner u 40. minuti, ali gosti u nastavku nadoknađuju zaostatak. Smanjio je Markus Feulner u 63., a konačnih 2;2 postavlja Alfred Finnbohason u 90. minuti sa bijele točke.

Današnje utakmice zaključit će Bayern i Weder u 18:30 sati.